16-портов гигабитен неуправляем PoE+ комутатор TP-Link TL-SG1218MP с 2 SFP слота – Shopy – Лаптопи и електроника
,

16-портов гигабитен неуправляем PoE+ комутатор TP-Link TL-SG1218MP с 2 SFP слота

TP-LINK

16-портов гигабитен неуправляем PoE+ комутатор TP-Link TL-SG1218MP с 2 SFP слота

Наличност:

1 налични

530.49 лв.

1 налични

Цвят Черен
Тип Unmanaged
Производител TP-LINK
Приложение За бизнеса
Приложение Rackmount
Интерфейс 16 10/100/1000Mbps Ethernet Ports
Интерфейс 2 Combo Gigabit SFP Slots
Интерфейс 2 10/100/1000M Ethernet Ports
Гаранция 60 месеца
Критерии за валидност на гаранцията Гаранционна карта/Сериен номер
6935364072155
Захранване 100~240VAC, 50/60Hz
Захранване Max Power Consumption: 286.64 W (220/50 Hz. with 250 W PD connected)
Захранване Max Power Consumption: 21.4 W (220/50 Hz. no PD connected)
Температура на съхранение -40℃~70℃ (-40℉~158℉)
Работна влажност 10%~90% без кондензация
Влажност на съхранение 5%~90% без кондензация
Сертификати CE, FCC, RoHS
Работна температура 0℃ ~ 40℃ (32℉ ~ 104℉)
Съвместимост с мрежови стандарти IEEE 802.3ab
Съвместимост с мрежови стандарти IEEE 802.1q
Съвместимост с мрежови стандарти IEEE 802.3u
Съвместимост с мрежови стандарти IEEE 802.3 at
Съвместимост с мрежови стандарти IEEE 802.3 af
Съвместимост с мрежови стандарти IEEE 802.1p
Съвместимост с мрежови стандарти IEEE 802.3x
Охлаждане Активно
Софтуерни функции IEEE 802.3x: Flow Control
Размери височина 44 mm
Размери ширина 440 mm
Размери дълбочина 180 mm
Предаване на данни Full Duplex
Предаване на данни 100BASE-TX: UTP category 5, 5e cable (maximum 100m)
Предаване на данни EIA/TIA-568 100Ω STP (maximum 100m)
Предаване на данни 1000BASE-X MMF, SMF
Предаване на данни EIA/TIA-568 100Ω STP (maximum 100m)
Предаване на данни 1000BASE-T: UTP category 5, 5e, 6 or above cable (maximum 100m)
Предаване на данни 10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m)
Вид на монтаж Rackmount
Филтър swich – poe, sfp SFP Slots
Филтър swich – poe, sfp PoE+
Филтър swich 16 порта
Swich скорост Switching capacity: 36 Gbps
Swich скорост 1.0 Gbps
Swich скорост SFP
Swich скорост 10/100/1000Mbps RJ45 Ports
Филтър порт скорост 10/100/1000 Mbps (Gigabit)
Мрежови характеристики Switching Capacity: 36Gbps
Тегло, кг. 1.9 кг
Експлоатационни качества Jumbo Frame 10KB
Експлоатационни качества MAC Address Table – 8k
Експлоатационни качества Forwarding Rate 26.78 Mpps
Експлоатационни качества Packet Forwarding Rate – 26.78 Mbps
Експлоатационни качества Packet Buffer Memory – 4.1Mbit
Метод на комутация Store and Forward

Количка

close