SFP модул Mikrotik S-55DLC80D с двоен LC конектор – Shopy – Лаптопи и електроника
,

SFP модул Mikrotik S-55DLC80D с двоен LC конектор

MIKROTIK

SFP модул Mikrotik S-55DLC80D с двоен LC конектор

Наличност:

1 налични

76.49 лв.

1 налични

Производител MIKROTIK
Интерфейс LC/UPC
Гаранция 12 месеца ( юридически лица ) / 24 месеца ( физически лица )
Критерии за валидност на гаранцията Гаранционна карта/Сериен номер
Свързване Single-mode Fiber
Производителност Data Rate 1.25Gbps
Дължина на вълната RX: 1550nm

Количка

close