SFP Ubiquiti Dual UBNT-UF-MM-1G – Shopy – Лаптопи и електроника
,

SFP Ubiquiti Dual UBNT-UF-MM-1G

UBIQUITI
Наличност:

1 налични

50.49 лв.

1 налични

Производител UBIQUITI
Приложение За бизнеса
Интерфейс Dual LC connector
Гаранция 12 месеца ( юридически лица ) / 24 месеца ( физически лица )
Критерии за валидност на гаранцията Гаранционна карта/Сериен номер
810354025907
Срок на доставка 1 ден
Предаване на данни Max. Cable Length 550m
Swich скорост 1.0 Gbps
Скорост на сериен трансфер на данните 1.25 Gbps
Мрежови характеристики Multi Mode
Метод на комутация Wave Length 850nm

Количка

close