TP-Link MC220L Gigabit SFP медиен конвертор – Shopy – Лаптопи и електроника
,

TP-Link MC220L Gigabit SFP медиен конвертор

TP-LINK

1000Mbps RJ45 to 1000Mbps SFP slot supporting MiniGBIC modules,  switching power adapter, chassis mountable, 24 месеца

TP-Link MC220L Gigabit SFP медиен конвертор

Наличност:

5 налични

35.99 лв.

5 налични

Цвят Черен
Производител TP-LINK
Интерфейс 1 Gigabit SFP port
Гаранция 60 месеца
Критерии за валидност на гаранцията Гаранционна карта/Сериен номер
6935364081362
Размери (ш x д x в мм) 94.5 x 73.0 x 27.0 мм
Захранване Power Adapter 3.95W
Температура на съхранение -40℃ ~ 70℃
Работна влажност 10%~90% без кондензация
Влажност на съхранение 5%~90% без кондензация
Сертификати FCC, CE
Работна температура 0℃ ~ 40℃
Свързване Multi-mode Fiber
Свързване Multi-mode/Single-mode SFP module
Свързване UTP category 5, 5e cable (maximum 100m)
Свързване EIA/TIA-568 100Ω STP (maximum 100m)
Производителност Full Duplex Flow Control (IEEE 802.3x)
Дължина на вълната 850nm
Led индикатор PWR, LINK, RX

Количка

close