TP-Link TL-SM331T 1000BASE-T RJ45 SFP модул – Shopy – Лаптопи и електроника
,

TP-Link TL-SM331T 1000BASE-T RJ45 SFP модул

TP-LINK

TP-Link TL-SM331T 1000BASE-T RJ45 SFP модул

Наличност:

5 налични

37.49 лв.

5 налични

Цвят Сив
Производител TP-LINK
Интерфейс 1 1000BASE-T RJ-45 port
Гаранция 60 месеца
Критерии за валидност на гаранцията Гаранционна карта
Захранване 3.3V
Температура на съхранение -40℃ ~ 85℃
Работна влажност 10%~90% без кондензация
Влажност на съхранение 5%~90% без кондензация
Работна температура 0°C ~ 70°C
Свързване Single-mode Fiber
Производителност IEEE 802.3-2002
Производителност Data Rate 1.25Gbps
Дължина на вълната TX: 1310nm
Дължина на вълната RX: 1550nm
Сертификати. FCC, CE

Количка

close